Trwa ładowanie...

Pinot Blanc 2017 - delikatność to, z pewnością, jego drugie imię, subtelne nuty cytrusowo- brzoskwiniowo- bananowe oczarują każdego, kto zaczyna swoją przygodę z winem, natomiast dla koneserów będzie wytchnieniem i przerwą w poszukiwaniu nieznanego.
Wino otrzymało srebrny medal Grand Prix Winobranie 2018.
Wino białe, półwytrawne

Muscat/ Muller Thurgau 2017 - trunek o zapachu białych kwiatów, inspirujący szczególnie kobiety. Choć zapach jest uwodzicielski, to smak podpisują ostre nuty muszkatu, imbiru i pieprzu. Delikatne z zewnątrz i intensywne w środku niczym kobieta, dla której jest szczególnie polecane.
Wino otrzymało srebrny medal Grand Prix Winobranie 2018.
Białe, półwytrawne.

Solaris 2017 - skoro dojrzewał na stokach nazywanych " Lubuską Toskanią", a w nazwie z łaciny ma "słoneczny", z pewnością motywem przewodnim będzie tu barwa i słoneczne refleksy spływające po ściankach kieliszka. Najlepiej smakuje w połączeniu z kuchnią południa, podczas słonecznej pogody i podawany schłodzony.
Wino otrzymało srebrny medal V Konkursu Win Jasło 2018 oraz  srebrny medal Grand Prix Winobranie 2018
Wino białe, półwytrawne.

Zweigelt 2017 - uporządkowany, zbalansowany niczym austriacki porządek, bo przecież pochodzi z Austrii. Głęboka barwa burgunda, smak owoców pestkowych z przewagą śliwek i wanilii oraz ziół alpejskich łąk. Uzupełnienie posiłków polskiej kuchni 
Wino czerwone, wytrawne

Pinot Noir 2017 - jego królewska mość, znany i ceniony na całym świecie. Smak intensywnych, czerwonych owoców, "doprawionych" jeżyną i czarną czekoladą. Barwa głębokiej czerwieni, z refleksami mieniących się rubinów. Doskonały do potraw mięsnych  oraz deserów na bazie czekolady z czerwonymi owocami.
Wino czerwone, wytrawne.